گیت فروشگاهی AM ,RF و مقایسه ی آن ها با یکدیگر

گیت فروشگاهی AM ,RF و مقایسه ی آن ها با یکدیگر : سرقت از فروشگاه ها و مغازه ها مخصوصا فروشگاه های بزرگ در جامعه به یک معظل تبدیل شده بود که با نصب دوربین های مداربسته تا حدودی از این سرقت ها کاسته شد . اما آیا دوربین مداربسته به تنهایی می تواند پاسخگو باشد و آیا نصب دوربین در مغازه می تواند به کاهش سرقت در فروشگاه ها کمک کند ؟

در پاسخ باید گفته شود که اگر یک دوربین مداربسته دارای ناظری دائمی نباشد یعنی شخصی فقط مسئول این باشد که فقط دوربین را چک کند و ناظر دوربین باشد که این تاحدودی خسته کننده و کسل کننده است و مهمتر از همه ین که با اینکه این نوع از دوربین ها صحنه های سرقت را ضبط می کنند و می توان هر لحظه آن را چک کرد ولی این امر زمانی اتفاق می افتد که دیگر سرقت از مغازه انجام شده و کاری نمی توان کرد . ما به ابزاری نیاز داریم که در لحظه ی سرقت بتواند جلوی دزدی از فروشگاه ها را بگیرد .

  دستگاه مرکزی FIVESTAR 203

گیت فروشگاهی AM ,RF و مقایسه ی آن ها با یکدیگر

بنابراین یک گیت فروشگاهی یا همان دزدگیر فروشگاهی ابزاری است که می تواند در لحظه ی سرقت با به صدا در آوردن آژیر فروشندگان را از سرقت و خروج غیرمجاز کالا مطلع کند . گیت های فروشگاهی بیشتر در درب های خروجی یک مغازه نصب می شوند و می توانند خروج غیرمجاز کالا را مدیریت کنند .

گیت فروشگاهی AM ,RF و مقایسه ی آن ها با یکدیگر

با اینکه گیت های فروشگاهی از لحاظ تکنولوژِی در انواع مختلف هستند ولی همگی یک کارکرد و یک وظیفه ای اساسی دارند آن هم این که می توانند از خروج غیر مجاز کالا و اجناس جلوگیری کنند . نصب گیت فروشگاهی نیز باید با دقت کامل انجام گیرد تا بتواند با توجه به محیطی که در آن نصب شده است عملکرد مناسب تری از خود به نمایش بگذارد یعنی به عبارتی محصولی را انتخاب کنید که از کارایی مناسب تری برخوردار باشد .

  قیمت گیت فروشگاهی , لیست قیمت دزدگیر فروشگاهی

در ادامه ی مطلب می خواهیم به مقایسه دو گیت فروشگاهی یعنی دزدگیرفروشگاهی RF و AM بپردازیم .

تعریف گیت فروشگاهی RF مزایا و ویژگی ها و معایب و کارکردهای آن

قیمت دزدگیر فروشگاهی آر اف RF مناسب تر و پایین تر از AM است . دزدگیر فروشگاهی RF اکثرا در کجاها استفاده می شود یعنی کاربرد این نوع از گیت ها مناسب چه نوع فروشگاهی است . این دسته از گیت ها دارای تگ هایی هستند که مورد استفاده در فروشگاه های کتاب است و برای آن دسته از کالاهایی که در آن ها به تگ صدفی نیاز نداریم کاربرد دارند . تگ های RF همانگونه که مفید هستند در بعضی از مواقع دارای ضعف هایی نیز هستند به عنوان مثال : در زمانی که در مواد اولیه و متریال کالاها و اجناس فروشگاه ورقه های آلومینیومی و آهنی به کار رفته باشد هر چند کم هم باشد باز تگ ها دچار خطا می شوند که سبب می شود که از دقت تکنولوژی RF کاسته شود .

  موارد استفاده گیت فروشگاهی

تعریف گیت فروشگاهی AM مزایا و ویژگی ها و معایب و کارکردهای آن

اگر بخواهیم وارد بحث قیمت این نوع از دزدگیرهای فروشگاهی شویم باید به صراحت اعلام کنیم که قیمت گیت فروشگاهی AM به مراتب بیشتر از RF است . این نوع از تکنولوژی ها از مزیت ویژه ای برخوردارند آن هم این است که اگر حتی در مواد اولیه آن ها و متریالشان مواد فلزی به کار رفته باشد گیت فروشگاهی AM قادر به شناسایی کالاها و اجناس بوده و از دقت بالاتری نیز برخوردارند .

اگر در انتخاب گیت فروشگاهی و نوع تکنولوژی های آن دچار سردرگمی هستید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان فروش و مشاوران مجموعه گیت آرتابان تماس بگیرید تا مشاوره ها و راهنمایی های لازم در خصوص این امر را دریافت کنید . در انتخاب دزدگیر فروشگاهی عوامل زیادی می تواند تاثیر گذار باشد که می توان به اجناس و نوع کالاهای فروشگاه , ابعاد و اندازه ی خود فروشگاه , ابعاد درب خروجی و عرض آن و .. اشاره کرد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.