گیت فروشگاهی کتاب فروشی

گیت فروشگاهی کتاب فروشی , دزدگیر کتاب  : گیت های فروشگاهی یکی از تجهیزات ایمنی است که امروزه در بیشتر فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد . و می توان گفت که بیشتر فروشگاه های بزرگ از این تکنولوژی برای جلوگیری از خروج غیر مجاز جنس استفاده می کنند . همانگونه که اطلاع دارید در فروشگاه های عرضه کتاب , به طور معمول مشتریانی که برای خرید کتاب مراجعه می کنند می خواهند که قبل از خریدن کتابی که مد نظرشان می باشد , بهدیگر کتاب های موجود نیز نگاهی بیاندازند . نگرانی فروشندگان کتاب از به سرقت رفتن کتاب هایشان در چنین مواقعی سبب شده است که اقدام به نصب دزدگیر در فروشگاه داشته باشند . فروشندگان کتاب برای جلوگیری از ضررهای ناشی از به سرقت رفتن کتاب هایشان دست به دامن نصب گیت فروشگاهی می شوند .

گیت های مورد استفاده در فروشگاه های کتاب

جالب است بدانید که در فروشگاه های کتاب گیت های آر اف ( RF) نام دارد که مختص کتاب فروشی ها می باشد و گیت فروشگاهی دزدگیر کتاب AM می باشد که کمتر از RF مورد استفاده قرار می گیرد . شرکت آرتابان تولید کننده انواع گیت های فروشگاهی برای کتاب فروشی ها و انتشاراتی ها گیت هایی عرضه کرده است که ؛ تگ های استفاده شده در کتاب فروشی ها با سایر تگ هایی که مثلا در فروشگاه های لباس استفاده می شود تفاوت بسیار فاحشی دارد و در کتاب فروشی ها در عوض استفاده از تگ یا لیبل های سخت و حجم داراز لیبل ها و یا تگ های بارکدی استفاده می شود .

  لوازم جانبی گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی کتاب فروشی

گیت های فروشگاهی RF خیلی بیشتر از گیت های فروشگاهی AM در فروشگاه های کتاب کاربرد دارد . از دیگر مزیت های استفاده از دزدگیر فروشگاهی ضخامت بسیار کم تگ و یا لیبل RF می باشد . این لیبل ها دارای قابلیت چسباندن به صفحات کتاب می باشند و نمی توان آن را به سهولت از روی برگ کتاب جدا کرد . و پیدا کردن آن از داخل کتاب یکی دیگر از مزایای استفاده از گیت و یا لیبل RFمی باشد . این نوع گیت ها در اندازه های مختلف موجود می باشند که پر مصرف ترین آن لیبل های ۴*۴ از پرکاربردترین لیبل ها می باشد که به دشواری از روی کتاب جدا می شود و تنها ایرادی که این گونه تگ ها و یا لیبل ها دارند این است که نسبت به فلزات هیچ عکس العملی نشان نمی دهد .

  گیت فروشگاهی هایپرمارکت

و نوع دیگر گیت فروشگاهی کتاب فروشی که AM نام دارند که از نظر چسبندگی نسبت به RFضعیف هستند و دارای اندازه ای در حدود ۴ میلی متر در ۷ میلی متر می باشند . و دارای مزیتی نسبت به گیت های RF هستند و در مجاورت انواع فلزات از جمله گوشی موبایل عکس العمل نشان می دهند .

گیت فروشگاهی کتاب فروشی

در فروشگاه های عرضه کتاب به غیر از دستگاه دزدگیر فروشگاهی و به اصطلاح دیگر گیت فروشگاهی , برای خنثی کردن لیبل هایی که برروی کتاب ها چسبانده می شود نیاز به دستگاه خنثی کننده لیبل می باشد . در صورتی که کتابی از کتاب فروشی خریداری شود در صورت خنثی نکردن لیبل کتاب , اگر خریدار وارد یک مغازه دیگر با سیستم گیت فروشگاهی RF شود در این صورت دستگاه آللارم هشدار خود را به صدا در می آورد در این صورت ممکن است مشتری به دردسر بیافتد .

  لوازم جانبی دوربین مدار بسته
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *