گیت فروشگاهی هایپرمارکت

گیت فروشگاهی هایپرمارکت : در فروشگاه های بزرگ و به خصوص در هایپرمارکت ها برای جلوگیری از به سرقت رفتن و یا خروج غیر مجاز کالاها سیستم دزدگیر و یا گیت های فروشگاهی هایپرمارکت راه اندازی می شود . با وجود این گیت ها کار کارکنان هایپرمارکت ها بسیار آسان است و دیگر نیازی به وارسی سبد خرید مشتریان به وسیله کارکنان نمی باشد . زیرا در صورت سرقت و یا خروج غیر مجاز کالا , آلارم گیت فروشگاهی هایپر مارکت سریعا به صدا در می آید و فروشنده را متوجه می سازد .

هایپر مارکت ها به دلیل داشتن محصولات متنوع و کالاهای مورد نیاز خانوارها روزانه افراد زیادی درهایپرمارکت ها در تردد می باشد و در چنین مواقعی خروج اجناس از کنترل فروشنده خارج می شود از این رو در هایپرمارکت ها بیش از هر فروشگاهی نیاز به امنیت و حفظ محصولات می باشد .
شرکت آرتابان تویع کننده انواع گیت فروشگاهی و دزدگیر فروشگاهی افتخار همکاری با تمام هایپرمارکت ها با بالاترین تکنولوژی سیستم ضد سرقت , تگ و لیبل امنیتی می باشد.

  تگ پاندا

انواع گیت های فروشگاهی در هایپرمارکت ها

گیت فروشگاهی هایپرمارکت

به طور کلی سه نوع گیت فروشگاهی در بازار موجود است که عبارتند از ؛

گیت فروشگاهی EM

گیت نام برده شده به راحتی قادر به شناسایی اجناس فلزی و شبه فلزی می باشد و با داشتن فرکانسی در حدود ۳KHZ به خوبی کار می کند . از این گیت ها برای اجناسی با ابعاد کوچک استفاده می شود .

گیت فروشگاهی AM

این نوع گیت با داشتن فضای مغناطیسی وسیع و با داشتن فرکانس ۵۸KHZ و در زاویه ۳۶۰ درجه مورد شناسایی قرار می دهد و درصورت خروج غیرقانونی جنس هشدار می دهد .

گیت فروشگاهی RF

گیت RF بیشتر در هایپرمارکت ها مورد استفاده دارد . این نوع گیت دارای سیستم فرکانس و امواج رادیویی می باشد و می تواند در گستره فرکانسی ۲ تا ۲٫۸MHZ را تحت پوشش قرار دهد .
برای هایپرمارکت ها چنانچه پیش تر گفتیم از سیستم گیت RF استفاده می شد که دارای درصد خطای بالایی بود و موجب سردرگمی فروشندگان می شد . اما در حال حاضر با بهره گیری از فناوری جدید در گیت فروشگاهی هایپرمارکت از گیت های AM استفاده می شود . که دارای سیستم عملکرد دیجیتالی می باشند و دارای عملکرد بسیار دقیق و به دور از خطا می باشند .

  نصب گیت فروشگاهی

انتخاب محصولات در گیت فروشگاهی هایپرمارکت ها و تگ دزدگیر

در انتخاب و خرید گیت فروشگاهی هایپرمارکت باید به چندین نکته توجه داشته باشید از جمله ؛ قیمت مناسب و به صرفه , درصد خطای کم در به صدا در آمدن آلارم , طول عمر مناسب و بازده زمانی بیشتر , قابلیت اطمینان , حداقل نویز و …… می باشد .

انواع تگ های مورد استفاده در گیت فروشگاهی هایپرمارکت

تگ گلفی , تگ های صدفی , تگ مدادی , تگ عینک , تگ پاندا , لیبل امنیتی RF , لیبل امنیتی AM
هرکدام از تگ های نام برده شده بر روی اجناس مختلفی کاربرد دارند و تگ گلفی معروف ترین نوع تگ ها محسوب می شود و در عین حال عمده ترین کاربرد را دارد . و به طور کلی هرکدام از این تگ ها به وسیله دستگاه مخصوص خود که جدا کننده یا خنثی کننده نام دارد , قابل جدا شدن و یا خنثی شدن می باشند .

  قیمت تگ AM
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *