گیت فروشگاهی هایپرمارکت

گیت فروشگاهی هایپرمارکت : در فروشگاه های بزرگ و به خصوص در هایپرمارکت ها برای جلوگیری از به سرقت رفتن و یا خروج غیر مجاز کالاها سیستم دزدگیر و یا گیت های فروشگاهی هایپرمارکت راه اندازی می شود . با وجود این گیت ها کار کارکنان هایپرمارکت ها بسیار آسان است و دیگر نیازی به وارسی سبد خرید مشتریان به وسیله کارکنان نمی باشد . زیرا در صورت سرقت و یا خروج غیر مجاز کالا , آلارم گیت فروشگاهی هایپر مارکت سریعا به صدا در می آید و فروشنده را متوجه می سازد .

هایپر مارکت ها به دلیل داشتن محصولات متنوع و کالاهای مورد نیاز خانوارها روزانه افراد زیادی درهایپرمارکت ها در تردد می باشد و در چنین مواقعی خروج اجناس از کنترل فروشنده خارج می شود از این رو در هایپرمارکت ها بیش از هر فروشگاهی نیاز به امنیت و حفظ محصولات می باشد .
شرکت آرتابان تویع کننده انواع گیت فروشگاهی و دزدگیر فروشگاهی افتخار همکاری با تمام هایپرمارکت ها با بالاترین تکنولوژی سیستم ضد سرقت , تگ و لیبل امنیتی می باشد.

  لوازم جانبی دزدگیر اماکن

انواع گیت های فروشگاهی در هایپرمارکت ها

گیت فروشگاهی هایپرمارکت

به طور کلی سه نوع گیت فروشگاهی در بازار موجود است که عبارتند از ؛

گیت فروشگاهی EM

گیت نام برده شده به راحتی قادر به شناسایی اجناس فلزی و شبه فلزی می باشد و با داشتن فرکانسی در حدود ۳KHZ به خوبی کار می کند . از این گیت ها برای اجناسی با ابعاد کوچک استفاده می شود .

گیت فروشگاهی AM

این نوع گیت با داشتن فضای مغناطیسی وسیع و با داشتن فرکانس ۵۸KHZ و در زاویه ۳۶۰ درجه مورد شناسایی قرار می دهد و درصورت خروج غیرقانونی جنس هشدار می دهد .

گیت فروشگاهی RF

گیت RF بیشتر در هایپرمارکت ها مورد استفاده دارد . این نوع گیت دارای سیستم فرکانس و امواج رادیویی می باشد و می تواند در گستره فرکانسی ۲ تا ۲٫۸MHZ را تحت پوشش قرار دهد .
برای هایپرمارکت ها چنانچه پیش تر گفتیم از سیستم گیت RF استفاده می شد که دارای درصد خطای بالایی بود و موجب سردرگمی فروشندگان می شد . اما در حال حاضر با بهره گیری از فناوری جدید در گیت فروشگاهی هایپرمارکت از گیت های AM استفاده می شود . که دارای سیستم عملکرد دیجیتالی می باشند و دارای عملکرد بسیار دقیق و به دور از خطا می باشند .

  گیت فروشگاهی لباس , دزدگیر لباس

انتخاب محصولات در گیت فروشگاهی هایپرمارکت ها و تگ دزدگیر

در انتخاب و خرید گیت فروشگاهی هایپرمارکت باید به چندین نکته توجه داشته باشید از جمله ؛ قیمت مناسب و به صرفه , درصد خطای کم در به صدا در آمدن آلارم , طول عمر مناسب و بازده زمانی بیشتر , قابلیت اطمینان , حداقل نویز و …… می باشد .

انواع تگ های مورد استفاده در گیت فروشگاهی هایپرمارکت

تگ گلفی , تگ های صدفی , تگ مدادی , تگ عینک , تگ پاندا , لیبل امنیتی RF , لیبل امنیتی AM
هرکدام از تگ های نام برده شده بر روی اجناس مختلفی کاربرد دارند و تگ گلفی معروف ترین نوع تگ ها محسوب می شود و در عین حال عمده ترین کاربرد را دارد . و به طور کلی هرکدام از این تگ ها به وسیله دستگاه مخصوص خود که جدا کننده یا خنثی کننده نام دارد , قابل جدا شدن و یا خنثی شدن می باشند .

  نصب گیت فروشگاهی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *