گیت فروشگاهی لباس , دزدگیر لباس

گیت فروشگاهی لباس , دزدگیر لباس : گیت های فروشگاهی یکی از تجهیزات ایمنی است که امروزه شاهد استفاده از گیت های فروشگاهی در بسیاری از مغازه ها و فروشگاه ها هستیم . استفاده از گیت های فروشگاهی در چند سال اخیر به بیشترین حد خود رسیده است . در حال حاضربرای بالا بردن ایمنی در اکثر فروشگاه ها به خصوص فروشگاه های بزرگ , صاحبان فروشگاه ها اقدام به استفاده از گیت های فروشگاهی می نمایند .

شرکت آرتابان نمایندگی فروش گیت فروشگاهی لباس ارائه دهنده انواع گیت های فروشگاهی به صاحبان فروشگاه ها و مغازه ها, تامین امنیت و فروش بدون سرقت را تضمین می دهد . گیت فروشگاهی که با عنوان های گیت ضد سرقت و یا گیت دزدگیر و گیت امنیتی فروشگاهی نیز شناخته می شود . گیت فروشگاهی به دستگاهی اطلاق می شود که در خروجی فروشگاه ها به کار گذاشته می شود و در صورت خروج غیر مجاز اجناس از فروشگاه با صدای هشدار , جلوگیری به عمل آید .

  دوربین مدار بسته HP-3311S-AHD/F

کاربرد گیت فروشگاهی در لباس فروشی ها

فروشگاه های لباس بیش از هر فروشگاه دیگری در معرض سرقت یا خروج غیر مجاز جنس می باشند از این رو صاحبان این فروشگاه ها اقدام به خرید و نصب گیت فروشگاهی برای افزایش ایمنی و کاستن از میزان سرقت می نمایند . به طور معمول گیت های فروشگاهی لباس به صورت قطعات پلاستیکی با کاغذی کوچک هستند که بر روی تمامی لباس ها نصب می شوند از این قطعات به تگ یا لیبل نام برده می شود . این لیبل ها هنگامی از روی لباس جداسازی می شوند که خریدار پس از آنکه جنسی را پسندید به صندوق فروشگاه مراجعه می نماید و پس از آنکه هزینه جنس مورد نظر را پرداخت نمود .

گیت فروشگاهی لباس , دزدگیر لباس

فروشنده یا صندوق دار تگ روی لباس را به وسیله دستگاهی به نام جداساز , تگ ها را از روی لباس برمیدارد . و در پاره ای از موارد برروی لباس یا کالا لیبل چسبانده می شود که در این صورت با دستگاه دیگری به اسم غیر فعال ساز لیبل یا خنثی کننده لیبل , غیر فعال یا خنثی می نمایند . بعد از آنکه تگ ها و لیبل های لباس با روش صحیح از روی کالا جداسازی شدند خریدار می تواند با خیال راحت از میان گیت ها عبور کرده و از فروشگاه خارج شود .

  لیبل 5 در 5

انواع تگ دزدگیر لباس

در گیت فروشگاهی لباس تگ ها به انواع مختلف همچون ؛ صدفی , تگ مدادی , تگ گلف شامل می شود . گیت های های نام برده شده دارای استحکام و دوام بیشتری نسبت به سایر تگ ها می باشند و بدون دستگاه مخصوص از روی لباس جدا نمی شوند و حتما باید به وسیله جدا ساز اقدام به جداسازی تگ مورد نظر از روی کالا نمود . لازم به ذکر است که گیت های فروشگاهی بر مبنای تبادل اطلاعات بین تگ و دستگاه الکترونیکی و یا همان گیت کار می کنند .

در واقع گیت فروشگاهی نوعی کنترل دسترسی می باشد که از خارج شدن تگ ها به محیط خارج از فروشگاه جلوگیری می نماید . در فروشگاه های بزرگ لباس و پوشاک به احتمال زیاد مشاهده کرده اید که در دو طرف ورودی دزدگیر یا گیت های فروشگاهی نصب شده اند . این گیت ها به صورت دو صفحه ایستاده می باشند که به طور دائم در حال دریافت امواج رادیویی هستند و توانایی تشخیص تگ هایی که در محدوده خود هستند را دارند و تا زمانی که تگ یا لیبل از روی لباس جداسازی نشود و لباس در محدوده فرکانس گیت قرار بگیرد , گیت فروشگاهی عکس العمل نشان می دهد .

  لوازم جانبی گیت فروشگاهی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *