گیت فروشگاهی فروشگاه عینک

گیت فروشگاهی فروشگاه عینک : در فروشگاه های عینک فروشی انواع عینک که شامل عینک های طبی و عینک های آفتابی عرضه می شود , این فروشگاه ها در واقع جزو فروشگاه هایی هستند که در آنها اجناسی با حجم کم عرضه می شود . از این رو امکان سرقت از این فروشگاه ها بسیاربالا و کارآسانی است . صاحبان فروشگاه ها برای جلوگیری از خروج غیرمجاز اجناس خود , فروشگاه ها را به گیت های ضد سرقت مجهز می نمایند تا از این طریق از متضرر شدن زیان به واسطه سرقت اجناس جلوگیری نمایند .امروزه استفاده از گیت های ضد سرقت فروشگاهی برای انواع فروشگاه ها و مغازه ها به محصولی کاربردی در کل دنیا مبدل گشته است که فروشگاه های عینک فروشی نیز از این قاعده مستثنی نیستند .

به طور کلی بیشتر تگ های گیت فروشگاهی فروشگاه عینک به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که برای بیشتر محصولات کاربرد دارند . برخی از اجناس با اینکه دارای ابعاد کوچکتری هستند مانند عطر و ادکلن و عینک و … می باشند و دارای قیمت و ارزش بسیار بالایی نیز هستند برای اینگونه اجناس تگ دزدگیر فروشگاهی در اندازه های کوچک اما با امواج بسیار قوی نصب می شود . معمولا برروی عینک ها گیت هایی نصب می شود که دارای امواج قوی برای ردیابی عینک طراحی و ساخته شده است . با وجود این گیت های فروشگاهی , فروشندگان از به سرقت نرفتن جنس می توانند خیالی آسوده داشته باشند و خریدار نیز با آرامش عینک های موجود در داخل فروشگاه را پرو نماید .

  بارکد اسکنر بی سیم MS3290-Mindeo

مزیت استفاده از گیت فروشگاهی فروشگاه عینک

از مزیت های استفاده از گیت های فروشگاهی این است که به دلیل داشتن حجم بسیار کم تگ , در هنگام باز و بسته کردن تک از روی عینک ها , هیچ گونه آسیبی به عینک وارد نمی شود .

گیت فروشگاهی فروشگاه عینک

شیوه برداشتن و جدا کردن تگ فروشگاهی در عینک فروشی از روی عینک چگونه است ؟

در گیت فروشگاهی فروشگاه عینک در صورتی که جنسی از سوی خریدار پسندیده شد و خواهان خرید محصول باشند در این صورت برای جدا کردن تگ از روی عینک از آچار مخصوص برای باز کردن که شکلی شبیه به پیچ گوشتی دارند و نیازی به جداسازهای مغناطیسی و آهنربایی نمی باشد , استفاده می شود . این نوع تگ ها به گونه ای طراحی شده اند که برروی انواع عینک چه فریم نازک و پهن قابل استفاده باشد . و تگ ها به گونه ای بسته می شوند که قسمت حجیم آن به سمت قسمت بیرونی عینک باشد تا خریدار در هنگام پرو با مشکل روبه رو نشود .

  مگنت سوپر گلفی پیچ دار

انواع تگ فروشگاهی برای فروشگاه های عینک فروشی

در فروشگاه های عینک فروشی علاوه بر تگ عینک نیاز به آنتن گیت فروشگاهی هم می باشد که امواج ارسال شده از تگ ها را می گیرد و در صورت خارج شدن محصول به فروشنده هشدار می دهد . تگ عینک به دو صورت آچار خور و مگنتی موجود می باشد . دو نوع سیستم AM و RF برای گیت فروشگاهی عینک فروشی موجود است .

در سیستم AM باید تگ عینک و آنتن ها هر دو از نوع AM باشند .

در سیستم RF باید تگ عینک و آنتن ها هر دو از نوع RF باشند .

  تگ برچسبی یا لیبل
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *