گیت فروشگاهی طلا فروشی

گیت فروشگاهی طلا فروشی : همانگونه که می دانید مغازه های طلا فروشی بیش از هر فروشگاه و مغازه ای نیاز به تامین امنیت دارد . از این رو استفاده از گیت های فروشگاهی طلا فروشی در مغازه طلا فروشی امری اجتناب ناپذیر می باشد . با مجهز شدن مغازه های طلافروشی , امکان سرقت از آن به حداقل می رسد .

سیستم گیت فروشگاهی طلافروشی دارای تگ مخصوصی است که با عبور طلا و جواهر دارای تگ , از گیت فروشگاهی طلافروشی , گیت به فرکانس ارسال شده از تگ واکنش نشان داده و بوق هشدارش به صدا در می آید . لازم به ذکر است در زمان کنونی که سارقان زیادی در کمین مغازه های طلافروشی می باشند , و صاحبان این فروشگاه ها هرچقدر برروی تامین امنیت هزینه نمایند , در واقع از سرمایه خود محافظت می کنند .

و با کمی تامل متوجه خواهند شد که در واقع هزینه نبوده بلکه سرمایه گذاری به حساب می آید . مجهز کردن مغازه طلا فروشی به گیت فروشگاهی طلافروشی به همین صورت است و می تواند با جلوگیری از به سرقت رفتن کالای شما از سرمایه شما محافظت نماید .

گیت فروشگاهی طلا فروشی

کارشناسان شرکت آرتابان با مراجعه به فروشگاه شما مشتریان عزیز و تشخیص محدودیت ها و امتیازها , نوع گیت مصرفی شما را تشخیص می دهند , در واقع استفاده از گیت فروشگاهی طلا فروشی بسته به شرایط و نوع نیاز مشتری می باشد . متخصصان شرکت آرتابان نوع گیت فروشگاهی مورد نیاز فروشگاه را به مشتری ارائه می دهد و شما می توانید با انتخاب گیت مناسب به خرید بهترین گیت فروشگاهی طلافروشی اقدام نمایید .

 انواع گیت های فروشگاهی طلا فروشی

به طور کلی گیت های فروشگاهی به سه دسته تقسیم می شوند

گیت فروشگاهی RF

گیت فروشگاهی AM

گیت فروشگاهی EM

گیت فروشگاهی EMرا می توان به راحتی برای طلا و جواهر استفاده نمود از این گیت در بازار با نام گیت طلافروشی و یا گیت جواهر نیز می شناسند .
هرکدام از گیت های نام برده شده دارای کارکردهای متفاوتی هستند و برای بخش های مختلفی طراحی شده اند و دلیل عمده تفاوت گیت ها به میزان فرکانسی است که در آن محدوده فعالیت دارند .

محدودیت های نصب گیت فروشگاهی طلافروشی

  • طلافروشی ها اغلب دارای محیط کوچکی هستند و ویترین معمولا در کنار درب خروجی فروشگاه قرار می گیرد . از این رو لیبل های الصاقی برروی اجناس ویترین ممکن است باعث ایجاد بوق کاذب شود .
  • اندازه لیبل های RF و AM و در برخی مواقع لیبل EM اندازه ای بزرگتر از طلا و جواهر دارند که در این صورت الصاق لیبل با مشکل مواجه خواهد شد .
  • لیبل های RF و AM  برروی طبا و جواهر به درستی کار نخواهند کرد .

بهتر است در هنگام خرید گیت فروشگاهی طلا فروشی این محدودیت ها را در نظر بگیرید .

برای صرفه جویی در هزینه تان و همچنین اجتناب از صرف هزینه های زیاد در اثر خرید نادرست گیت فروشگاهی طلا فروشی , به شما خریداران محترم توصیه می کنیم با مشاوران شرکت آرتابان تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *