گیت فروشگاهی شال و روسری

گیت فروشگاهی شال و روسری : امروزه استفاده از گیت های فروشگاهی دراغلب فروشگاه های بزرگ و کوچک رایج می باشد . یکی از فروشگاه هایی که میزان سرقت در آن بسیار بالا است , فروشگاه شال و روسری می باشد . لذا وجود گیت فروشگاهی شال و روسری در این فروشگاه ها الزامی می باشد .امروزه با توجه به فراوانی شال و روسری در فروشگاه های شال و روسری و قیمت بالای آنها , برای حفظ و نگهداری آنها از دست سارقین نصب گیت فروشگاهی شال و روسری بسیار حائز اهمیت می باشد .

گیت فروشگاهی شال و روسری

در فروشگاه های شال و روسری گیت های فروشگاهی بسیار بهتر از دوربین مدار بسته برای جلوگیری از به سرقت رفتن اجناس عمل می کند . اگر قصد دارید فروشگاه شال و روسری راه اندازی کنید آن را مجهز به گیت فروشگاهی نمایید تا خیالتان از بابت به سرقت نرفتن اجناس راحت باشد .

  امنیت فروشگاه با گیت و دزدگیر فروشگاهی

گیت فروشگاهی شال و روسری
تگ مناسب روسری و شال ؛ همانگونه که مطلع هستید روسری و شال دارای جنس های بسیار ظریفی می باشند . از این رو در نصب گیت فروشگاهی بر روی شال و روسری باید تگی را انتخاب نمایید تا مناسب شال و روسری باشد تا باعث نخ کش شدن آنها نشود . تگ ضد سرقت کارتی یکی از مناسب ترین تگ ها برای اجناسی همچون شال و روسری می باشد که دارای جنس ظریف و نازک می باشند . تگ کارتی بسیار سبک می باشد و با الصاق آن برروی شال و روسری مانع از به سرقت رفتن آنها می شود .

مشخصات تگ کارتی

تگ ضد سرقت کارتی دارای ساختاری از سیم پیچ , مقوا و پلاستیک پرس شده می باشد که به همراه قفل و سوزن مخصوصی که دارد برروی شال و روسری الصاق می شود . تگ کارتی همچون سایر تگ ها و لیبل ها باید با گیت فروشگاهی که هم فرکانس با تگ کارتی می باشد استفاده شود تا در صورت خروج غیر قانونی کالا از فروشگاه سیستم دزدگیر یا گیت فروشگاهی شال و روسری بوق هشدار آن به صدا دربیاید .

  دوربین مدار بسته HP-3311C-A/V

تگ کارتی در کلیه فرکانس های RF و EM موجود می باشد و دارای سایزهای بسیار متنوعی است که بر حسب نیاز مشتری در اختیار خریدار قرار داده می شود .

کارشناسان شرکت آرتابان شما را در انتخاب تگ مناسب برای روسری و شال راهنمایی خواهند کرد . جهت خرید تگ دزدگیر روسری و شال و گیت فروشگاهی مناسب برای فروشگاه و نصب و راه اندازی سیستم دزدگیر فروشگاهی با کارشناسان فروش شرکت آرتابان تماس حاصل فرمایید . کارشناسان مجرب و فنی شرکت آرتابان به خریداران محترم تمامی راهنمایی های لازم را در مورد محصول خریداری شده ارائه خواهند داد که برای فروشگاه شال و روسری مناسب باشد تا خریدارهزینه اضافی را متحمل نشود .

  لنیارد سفید و مشکی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *