گیت فروشگاهی داروخانه

گیت فروشگاهی داروخانه : امروزه اغلب داروخانه ها به گیت فروشگاهی داروخانه مجهز می باشند . شاید بارها برایتان اتفاق افتاده است که برای خرید کالایی به داروخانه مراجعه نموده اید و متوجه دستگاهی در خروجی آن شده باشید و از خود سوال کرده اید که کارایی این دستگاه چه می تواند باشد و در این حین متوجه صدای بوقی که از آن بلند می شود حتما شده اید مخصوصا در داروخانه های بلند و شبانه روزی که تردد در آن زیاد می باشد . نام این سیستم گیت فروشگاهی داروخانه نام دارد . گیت فروشگاهی داروخانه جهت حفظ امنیت و حفاظت از محصولات در درب ورودی داروخانه ها کارگزاری می شود .

گیت فروشگاهی داروخانه

همانگونه که می دانید در داروخانه ها اقلام گران قیمتی همچون کرم های آرایشی , شامپوها و انواع ویتامین ها برای فروش عرضه می شود از این رو حفظ اقلام از به سرقت رفتن امری ضروری می باشد . به همین جهت در اغلب داروخانه ها به نصب سیستم های ضد سرقت فروشگاهی مجهز می باشند تا بدین وسیله از خروج غیر مجاز دارو و اقلام بهداشتی دیگر جلوگیری شود . سیستم های ضد سرقت که به گیت فروشگاهی معروف هستند در خروجی داروخانه ها نصب می شوند تا در صورت خروج غیر مجاز کالایی صدای هشدار سیستم به صدا در بیاید . آلارمی که از دستگاه بلند می شود فروشنده را متوجه خروج غیر قانونی کالا می سازد و از این رو از به وجود آمدن ضررهای ناشی از سرقت جلوگیری می شود .

  گیت فروشگاهی NEXUS-RF

گیت فروشگاهی داروخانه

نوع تگ استفاده شده برای داروخانه ها کدام نوع است ؟

نوع تگ یا لیبل استفاده شده برای داروخانه ها از نوع Am می باشد چون که در برابر فلزات به غیر از آلیاژ آهن گیرایی دارد . لیبل am بهترین و کارامدترین نوع لیبل برای جلوگیری از سرقت کالا و اجناس در فروشگاه ها می باشد . در حال حاضر گیت AMشرکت آرتابان دارای رایج ترین موج تکنولوژی ضدسرقت فروشگاهی در حفاظت از سرقت اشیای ریز و ذیقیمت در داروخانه ها می باشد .

از لیبل AM جهت محافظت از سرقت اشیایی همچون انواع داروهای گران قیمت , لوازم آرایشی و انواع عطر و ادکلن استفاده نمود .لیبل AMبرروی محصولاتی چسبانده می شود که دارای کوبات الکترونیکی می باشد و با عبور غیر مجاز کالا از گیت فروشگاهی داروخانه باعث بلند شدن صدای هشدار دستگاه ضد سرقت می شود . در هنگام تصویه وجه کالا لیبل یا تگ به وسیله دستگاه خنثی کننده غیر فعال می شود . در این صورت است که گیت فروشگاهی داروخانه صدای هشدارش بلند نخواهد شد .

  عملکرد گیت فروشگاهی

شکل ظاهری لیبل AM در گیت فروشگاهی داروخانه

تگ ضد سرقت AM که از آن به سافت تگ نیز نام برده می شود با داشتتن فرکانسی به طول ۵۸ کیلومتر هرتز کاربردی ترین نوع لیبل در حفظ امنیت در داروخانه می باشد . لیبل AMبا داشتن طول ۴ سانتی متر و عرض ۱ سانتی متر, دارای مناسب ترین ابعاد به کارایی بیشتر این لیبل افزوده است . بر روی سطح لیبل یک بارکد چاپ شده است . لیبل AM به شکل یک بارکد ساده برروی اشیاء ذی ربط در داروخانه ها چسبانده می شود . و از به سرقت رفتن کالاها جلوگیری می نماید .

  مگنت سوپر گلفی پیچ دار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *