گیت فروشگاهی با گارانتی معتبر

گیت فروشگاهی با گارانتی معتبر , تعریف گارانتی : واژه گارانتی به مجموعه تعهداتی گفته می شود که سازنده در قبال وقوع هرگونه ایراد ناشی از کیفیت نامطلوب قطعات , تجهیزات و یا فرآیند نامناسب ساخت محصول خود , تحت شرایط و زمانی خاص , جهت رفع آن چه از طریق تعمیر و چه از طریق تعویض قطعات بر عهده می گیرد . در این حالت هزینه های تحمیل شده بر عهده تولید کننده محصول می باشد .

در روابط بازرگانی و به خصوص در امر خرید و فروش سیستم گیت فروشگاهی , فروشنده در مقابل محصولی که می فروشد معمولا متعهد می شود در صورت برآورده نشدن ادعای خود , در این صورت باید به تعمیر یا تعویض گیت فروشگاهی مورد نظر بپردازد . گیت فروشگاهی در واقع یک نوع سیستم حفاظتی محسوب می شود که در فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها برای جلوگیری از به سرقت رفتن کالا و خروج غیرمجاز آن نصب می شود .

  گیت فروشگاهی آرتابان

گیت فروشگاهی با گارانتی معتبر

گیت فروشگاهی با گارانتی معتبر

امروزه اغلب فروشگاه ها به سیستم دزدگیر فروشگاهی مجهز می باشند . به دلیل نیاز روز افزون به گیت های فروشگاهی برخی از شرکت ها از جمله شرکت آرتابان خود را بر آن داشته اند که برای جلب رضایت خریداران و مشتریان عزیز محصولی با کیفیت و با گارانتی معتبر ارائه دهند .

در واقع ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه دزدگیر یکی از دغدغه های اصلی خریداران گیت فروشگاهی با گارانتی معتبر می باشد . اگر گیت فروشگاهی پس از نصب گیت فروشگاهی دچارهرگونه مشکل فنی شود و با ارائه خدمات پس از فروش نیز مشکل حل نشود در صورتی که محصول خریداری شده شامل گارانتی معتبری باشد , خریدار می تواند تا پایان مدت ذکر شده در گارانتی بدون دریافت هزینه نسبت به تعویض گیت فروشگاهی اقدام نماید . از این رو خرید گیت فروشگاهی با گارانتی معتبر بسیار مورد توجه خریدار قرار می گیرد .
شرکت آرتابان با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه ای درخشان در زمینه سیستم های امنیتی و محافظتی تمامی محصولات خود را با یک سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور ارائه می دهد .

  نصب گیت فروشگاهی

مشتریان و خریداران محصولات آرتابان کارت گارانتی دریافت می نمایند که شماره سریال محصول بر روی کارت نیز درج شده است . از هنگامی که گیت فروشگاهی توسط کادر فنی شرکت آرتابان نصب می شود به مدت ۷۲ ساعت خریدار فرصت دارد گارانتی محصول خود را در وبسایت شرکت ثبت نماید . و پرینت گارانتی را را نزد خود نگه دارد تا در زمان نیاز, نشان مسئول شرکت دهد . و خدمات گارانتی را دریافت نماید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *