نکات مهم در نصب و استفاده از گیت فروشگاهی

نکات مهم در نصب و استفاده از گیت فروشگاهی : در ابتدای بحث شما را با گیت فروشگاهی آشنا می نماییم .گیت فروشگاهی به دستگاهی اطلاق می شود که در خروجی فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها و اغلب در فروشگاه های کوچک نیز نصب می شود . سیستم دزدگیر فروشگاهی با ایجاد فرکانس هایی که در تگ های روی اجناس نصب می شود در صورت سرقت و یا خروج غیرمجاز کالا فروشنده را با صدای هشداری که سر می دهد متوجه خروج غیرمجاز کالا می نماید . گیت های فروشگاهی مجهز به لوازم جانبی نظیر تگ و لیبل و آنت می باشد . که در هنگام خریداری همگی یک جا تحویل مشتری داده می شود .

در این مطلب کوتاه قصد داریم نکات مهم نصب و استفاده از گیت فروشگاهی را به شما مصرف کنندگان گرامی بیان کنیم , با مطالعه و رعایت نکاتی که بیان می شود . این امکان هست که تا حد بسیار مطلوبی عملکرد گیت فروشگاهی را بهبود ببخشید . با ما همراه باشید ؛

  نصب گیت فروشگاهی

نکات مهم در نصب و استفاده از گیت فروشگاهی

در بازار فروش سیستم امنیتی و حفاظتی سه نوع گیت فروشگاهی وجود دارد درست است که هر سه مورد عملکرد مشابهی دارند . تعیین نوع گیت به عهده کارشناسان فنی شرکت آرتابان می باشد که بر طبق معیارهای تخصصی و فنی محل نصب گیت فروشگاهی بستگی دارد .

تعیین نمودن نوع برد استفاده شده در گیت فروشگاهی

نوع بردی که دربرای گیت فروشگاهی انتخاب می شود . به طور معمول گیت AM دارای دقت و سرعت بسیار بالایی در تشخیص فرکانس می باشد . بردی که گیت AMپوشش می دهد نسبت به گیت های RF و EM بیشتر می باشد .

نکات مهم در نصب و استفاده از گیت فروشگاهی

شنیدن صدای آلارم از گیت فروشگاهی

اگردزدگیر فروشگاه شما از نوع لیبل باشد , ممکن است گاهی اوقات لیبل به درستی توسط فروشنده خنثی نشده باشد در این صورت در هنگام خروج مشتری از فروشگاه ممکن اسا آلارم دستگاه به صدا دربیاید . در این صورت دقت داشته باشید با مشتری با آرامش برخورد کنید و درخواست کنید که کالای خریداری شده را برای خنثی نمودن لیبل مجدد کنترل نمایید .

  دوربین مدار بسته HP- 3361- AHD/F

فاصله میز فروش تادرب خروج

سعی کنید فاصله میز فروش را از گیت فروشگاهی در حد استاندارد رعایت کنید . چون تجمع تگ های فروشگاهی در مجاورت گیت باعث ایجاد فرکانسی قوی خواهد شد که این فرکانس ها موجب اختلال در عملکرد گیت فروشگاهی خواهد شد .

فاصله محصولات تگ خورده تا آنتن های گیت فروشگاهی

در بین نکات مهم در نصب و استفاده از گیت فروشگاهی استانداردترین فاصله کالاهای تگ خورده یا لیبل دار با آنتن های گیت فروشگاهی در حدود دو متر می باشد . دقت داشته باشید در پشت آنتن ها هیچ وسیله الکترونیکی دیگر قرار ندهید .

حساسیت آنتن های دوپایه و تک پایه

توجه داشته باشید که میزان حساسیت فرکانسی آنتن های تک پایه خیلی بیشتر از آنتن های دوپایه می باشد . برای کارکرد درست آنتن تک پایه تمام موارد حساسیت زا را در فاصله معینی از آنتن قرار دهید .

  گیت فروشگاهی AM ((Acoustomagnetic چگونه کار می کنند؟

فاصله کابل های برق از گیت فروشگاهی

اگر در کنار محل نصب گیت فروشگاهی کابل برقی رد شده باشد در این صورت باعث به وجود آمدن نویز و ایجاد اختلال در عملکرد سیستم دزدگیر فروشگاهی خواهد شد .

فاصله اشیاء فلزی از گیت فروشگاهی

بهترین کار برای جلوگیری از ایجاد اختلال در نویز سیستم دزدگیر فروشگاهی توسط اشیای فلزی , دور کردن تمامی دستگاه های فلزی از جمله کپسول آتشنشانی , دکور , آب سرد کن , قفسه های فلزی , رگال لباس , و سیم و کابل و … می باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *