نکات مهم در نصب و استفاده از گیت فروشگاهی

نکات مهم در نصب و استفاده از گیت فروشگاهی : در ابتدای بحث شما را با گیت فروشگاهی آشنا می نماییم .گیت فروشگاهی به دستگاهی اطلاق می شود که در خروجی فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها و اغلب در فروشگاه های کوچک نیز نصب می شود . سیستم دزدگیر فروشگاهی با ایجاد فرکانس هایی که در تگ های روی اجناس نصب می شود در صورت سرقت و یا خروج غیرمجاز کالا فروشنده را با صدای هشداری که سر می دهد متوجه خروج غیرمجاز کالا می نماید . گیت های فروشگاهی مجهز به لوازم جانبی نظیر تگ و لیبل و آنت می باشد . که در هنگام خریداری همگی یک جا تحویل مشتری داده می شود .

در این مطلب کوتاه قصد داریم نکات مهم نصب و استفاده از گیت فروشگاهی را به شما مصرف کنندگان گرامی بیان کنیم , با مطالعه و رعایت نکاتی که بیان می شود . این امکان هست که تا حد بسیار مطلوبی عملکرد گیت فروشگاهی را بهبود ببخشید . با ما همراه باشید ؛

  خنثی کننده لیبل

نکات مهم در نصب و استفاده از گیت فروشگاهی

در بازار فروش سیستم امنیتی و حفاظتی سه نوع گیت فروشگاهی وجود دارد درست است که هر سه مورد عملکرد مشابهی دارند . تعیین نوع گیت به عهده کارشناسان فنی شرکت آرتابان می باشد که بر طبق معیارهای تخصصی و فنی محل نصب گیت فروشگاهی بستگی دارد .

تعیین نمودن نوع برد استفاده شده در گیت فروشگاهی

نوع بردی که دربرای گیت فروشگاهی انتخاب می شود . به طور معمول گیت AM دارای دقت و سرعت بسیار بالایی در تشخیص فرکانس می باشد . بردی که گیت AMپوشش می دهد نسبت به گیت های RF و EM بیشتر می باشد .

نکات مهم در نصب و استفاده از گیت فروشگاهی

شنیدن صدای آلارم از گیت فروشگاهی

اگردزدگیر فروشگاه شما از نوع لیبل باشد , ممکن است گاهی اوقات لیبل به درستی توسط فروشنده خنثی نشده باشد در این صورت در هنگام خروج مشتری از فروشگاه ممکن اسا آلارم دستگاه به صدا دربیاید . در این صورت دقت داشته باشید با مشتری با آرامش برخورد کنید و درخواست کنید که کالای خریداری شده را برای خنثی نمودن لیبل مجدد کنترل نمایید .

  قیمت تگ EM

فاصله میز فروش تادرب خروج

سعی کنید فاصله میز فروش را از گیت فروشگاهی در حد استاندارد رعایت کنید . چون تجمع تگ های فروشگاهی در مجاورت گیت باعث ایجاد فرکانسی قوی خواهد شد که این فرکانس ها موجب اختلال در عملکرد گیت فروشگاهی خواهد شد .

فاصله محصولات تگ خورده تا آنتن های گیت فروشگاهی

در بین نکات مهم در نصب و استفاده از گیت فروشگاهی استانداردترین فاصله کالاهای تگ خورده یا لیبل دار با آنتن های گیت فروشگاهی در حدود دو متر می باشد . دقت داشته باشید در پشت آنتن ها هیچ وسیله الکترونیکی دیگر قرار ندهید .

حساسیت آنتن های دوپایه و تک پایه

توجه داشته باشید که میزان حساسیت فرکانسی آنتن های تک پایه خیلی بیشتر از آنتن های دوپایه می باشد . برای کارکرد درست آنتن تک پایه تمام موارد حساسیت زا را در فاصله معینی از آنتن قرار دهید .

  تگ عدسی

فاصله کابل های برق از گیت فروشگاهی

اگر در کنار محل نصب گیت فروشگاهی کابل برقی رد شده باشد در این صورت باعث به وجود آمدن نویز و ایجاد اختلال در عملکرد سیستم دزدگیر فروشگاهی خواهد شد .

فاصله اشیاء فلزی از گیت فروشگاهی

بهترین کار برای جلوگیری از ایجاد اختلال در نویز سیستم دزدگیر فروشگاهی توسط اشیای فلزی , دور کردن تمامی دستگاه های فلزی از جمله کپسول آتشنشانی , دکور , آب سرد کن , قفسه های فلزی , رگال لباس , و سیم و کابل و … می باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.