قیمت دزدگیر لباس

قیمت دزدگیر لباس : همانطور که می دانید قیمت انواع دزدگیر با یکدیگر فرق دارد یعنی به این صورت که قیمت یک گیت فروشگاهی لباس با گیت کتاب یکی نیست و این یک نکته ی مشخص و روشنی است زیرا کاربرد و کارکرد آن ها با محل قرارگیری در یک اجناس نیز با یکدیگر فرق دارد .

امروزه در شهرهای بزرگ مخصوصا تهران تمامی مغازه ها و فروشگاه ها مجهز به دزدگیر لباس هستند زیرا که وجود آن خود به منزله ی بالا بردن امنیت در یک فروشگاه است . اگر صاحب یک فروشگاه بزرگ البسه هستید و می خواهید فروشگاه خود را مجهز به گیت فروشگاهی بکنید ما به شما شرکت آرتابان را معرفی می کنیم تا با خرید از این مجموعه علاوه بر خرید دزدگیر لباس مشاوره های لازم را نیز در مورد نحوه ی نصب و رعایت فاصله ی یک گیت از فروشگاه های مجاور و .. را کسب کنید .

  تلفن کننده سیم کارتی G1

قیمت دزدگیر لباس

قیمت دزدگیر لباس

در خرید یک گیت فقط اصل بودن جنس مطرح نیست باید با نوع کارکرد و نحوه ی نصب آن آشنایی داشته باشید تا بدانید تگ ها و یلبل ها بادی در کجای جنس نصب گردند تا بتوانند عملکرد بهتری را از خود نشان دهند . اگر با نحوه ی نصب گیت فروشگاهی آشنایی ندارید و یا اصلا نمی دانید چگونه کار می کنند با کارشناسان فروش و مشاورین ما در شرکت آرتابان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند .

مناسب بود قیمت گیت فروشگای مجموعه آرتابان سبب شده است که مشتریان رضایت کامل از این مجموعه داشته باشند . زیر علاوه بر قیمت مناسب آن را در محل مورد نظر مشتریان نصب می کنند . عملکرد دزدگیر لباس به این صورت است که اگر فردی بخواهد حتی یک لباس را از فروشگاه بدون اجازه فروشندگان خارج کند آلارم به صدا در می آید زیرا به لباس مربوطه لیبل ها و تگ ها نصب شده اند و از این طریق صاحب مغازه از سرقت مطلع می شود .

  هر آنچه باید در مورد تگها بدانیم

لازم به ذکر است که گیت فروشگاهی فقط باید توسط دستگاه مخصوص به خود یعنی جدا کننده مخصوص خود از کالاها جدا گردد در غیر این صورت نمی توان آن را مجددا استفاده کرد یا اصلا قابل جدا کردن نیست .

جهت کسب اطلاعات بیشتر از دزدگیر مغازه , دزدگیر پوشاک , قیمت دزدگیر لباس و .. با مجموعه شرکت آرتابان تماس بگیرید . هدف اصلی ما کسب رضایت شما خریداران عزیز است . با ما در تماس باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.