قیمت تگ RF

قیمت تگ RF : تگ یا لیبل RF (Radio Frequency) یکی از لوازم جانبی سیستم های دزدگیرو ضدسرقت فروشگاهی می باشد و به تگ سخت نیز معروف هستند . کاربرد تگ و لیبل اینگونه است که با الصاق و چسباندن آن بر روی کالا از خروج غیر مجاز آن جلوگیری می شود . چنانچه برروی کالایی تگ یا لیبل RF چسبانده شود در هنگام عبور از گیت فروشگاهی RF با به صدا درآمدن آلار یا هشدار گیت , فروشنده و یا مدیر فروشگاه را از خروج غیر مجاز کالا مطلع خواهد کرد . لیبل ها و یا تگ های RFبه طور معمول دارای دو فرکانس به طول ۸٫۲ و ۴٫۷۵ مگاهرتز می باشد . که فرکانس ۸٫۲ بسیار کاربردی ترمی باشد . جالب است بدانید استفاده از تگ RF در گیت های فروشگاهی ضد سرقت ارزانتر از گیت های AM می باشد .

  نکات مهم در استفاده از گیت فروشگاهی

برای انتخاب و خرید گیت RF باید به موارد ذکر شده دقت نمایید

  • نوع فروشگاه شما و لوازمی که می خواهید تگ را بر روی آنها استفاده نمایید .
  • بودجه ای که برای سیستم ضدسرقت فروشگاهی خود در نظر گرفته اید

پس از اینکه نکات بالا را در انتخاب گیت فروشگاهی اعمال کردید . نکاتی در مورد تگ RF بیان می کنیم .
تگ های RF دارای قیمت با صرفه تری نسبت به سایر تگ ها می باشند . در نتیجه برای فروشگاه هایی که مصرف تگ آنها بالا می باشد , استفاده از دزدگیر فروشگاهی rfبه صرفه می باشد .

قیمت تگ RF

اندازه تگ RF

عرض ۳ سانتی متر و طول ۴ سانتی متر و دارای ضخامت بیش از ۱ میلی متر می باشد .

  گیت فروشگاهی آرتابان

مزیت های تگ RF

  • سیستم تگ RF برای لباس فروشی ها و هایپرمارکت ها به علت نبود فلز مناسب تر می باشد .
  • برروی اجناس فلزی تکنولوژی RF بسیار ضعیف عمل می کند .
  • تنوع تولید و فروش و همچنین استفاده از تگ در سیستم های rf بسیار بیشتر دیده می شود .
  • تگ گلفی RF در سیستم دزدگیر فروشگاهی قوی ترین تگ به شمار می رود . و قابلیت بیشترین تشخیص را داشته و معمولا با هر زاویه ای که از گیت دزدگیر عبور نماید . عمل می نماید .

قیمت تگ RF

در هر صنفی که مشغول باشید اگر فروشگاهتان مجهز به گیت و دزدگیر فروشگاهی باشد . بدون بهره گرفتن از نیروی انسانی زیاد می توانید از به سرقت نرفتن اجناس و خروج غیر مجاز آنها اطمینان حاصل نمایید . تگ هایی که برروی اجناس نصب می شود در صورت عبور غیرمجاز از سیستم گیت با ارسال فرکانس هایی به سیستم دزدگیر و به صدا درآمدن صدای هشدار سیستم سریعا فروشنده را آگاه می نمایند .
شرکت آرتابان ارائه دهنده انواع تجهیزات حفاظتی و امنیتی و گیت های فروشگاهی و با ارائه مدل های متفاوت دزدگیرهای فروشگاهی و انواع تگ ها مانند تگ صدفی , تگ گلفی , تگ عدسی , تگ گریف و …. لیبل یا برچسب ضد سرقت ومگنت جدا کننده تگ دزدگیر و خنثی کننده لیبل در خدمت مشتریان عزیز می باشد جهت استعمال قیمت تگ RF می توانید با کارشناسان شرکت آرتابان تماس حاصل نمایید .

  انتخاب تگ و لیبل برای دزدگیر فروشگاهی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *