قیمت تگ EM

قیمت تگ EM : تگ یکی از لوازم جانبی گیت های فروشگاهی یا همان سیستم ضد سرقت می باشد . تگ ها انواع مختلفی دارد که بنابر کاربردشان به دونوع تگ سخت و برچسبی تقسیم می شود . تگ EM از کلمه Emphasized سرچشمه گرفته است . در حال حاضر استفاده از گیت های فروشگاهی ضد سرقت با تگ های EM در اغلب فروشگاه ها و صنوف مختلف بسیار رایج می باشد . برای کنترل و جلوگیری از سرقت اجناس فروشگاه های بزرگ و به خصوص فروشگاه های لباس , استفاده از تگ های EM بزرگترین راهکار در ایجاد امنیت چنین فروشگاه هایی می باشد .

قیمت تگ EM

انواع تگ تنها با دستگاه مخصوص جداساز از روی کالا جدا می گردند . تگ های EM به دلیل داشتن حجم بسیار کوچک برروی اجناسی همچون طلا و جواهر و کتاب بسیار کاربردی می باشد . تگ EM به صورت برچسبی در بازار موجود می باشد . تگ های EM این توانایی را دارند که در فاصله ۵۸ کیلوهرتزی از گیت عکس العمل نشان دهند . استفاده از گیت ها و لوازم جانبی آن ها از جمله تگ ها به معنای به سرقت نرفتن کالا نیست اما با بکارگیری سیستم های امنیتی در فروشگاه ها در حدود ۶۰ درصد از به سرقت رفتن کالاها جلوگیری کرده است .

  گیت فروشگاهی طلا فروشی

قیمت تگ EM

تگ EM اغلب در داخل شیرازه کتاب ها نصب می شوند و برای کتابخانه های بزرگ پیشنهاد داده می شوند . تگ های فروشگاهی EM دارای قیمت نسبتا بالایی نسبت به سایر تگ ها دارد و دارای کارکرد مناسبی نیز می باشند . تگ EM برروی اشیای فلزی کارکرد بسیار خوبی دارد . و برروی لوازم آرایشی نیز استفاده می شود . همانگونه که پیش تر نیز اشاره کردیم در سیستم گیت EM فقط تگ نرم یا لیبل کاربرد دارد و خبری از تگ سخت نیست . تگ EM پس از خریداری کالا غیر فعال می شوند و دوباره نمی توان از آن استفاده کرد .

  گیت فروشگاهی فروشگاه کفش

شرکت آرتابان نمایندگی انحصاری فروش و نصب تخصصی انواع گیت و دزدگیر فروشگاهی با تجربه ای ۱۰ ساله در ایران , تگ و لیبل همراه با گارانتی معتبربه مدت ا سال و ۵ سال خدمات پس از فروش به عرضه محصولات مورد نیاز مشتریان می پردازد . لازم به ذکر است که شرکت آرتابان در طی چند ماه گذشته و با توجه به نوسانات بازار توانسته است تا حدودی قیمت محصولات خود را با کمترین تغییرات نگه دارد . برای استعلام قیمت تگ EM می توانید با مسئول فروش شرکت آرتابان تماس حاصل نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *