قیمت تگ لباس

قیمت تگ لباس : تگ لباس که در اصطلاح تگ دزدگیر لباس نیز شناخته می شود یکی از لوازم جانبی و اصلی گیت و یا دزدگیر فروشگاهی می باشد . به طور معمول در فروشگاه های بزرگ فروش پوشاک و البسه که تردد و رفت و آمد در این نوع فروشگاه ها بسیار است وجود سیستم امنیتی و به خصوص دزدگیر یا تگ فروشگاهی الزامی می باشد . در صورت تجهیز بودن فروشگاه ها به سیستم دزدگیر فروشگاهی میزان سرقت و خروج غیرمجاز اجناس از فروشگاه به میزان چشمگیری کاهش می یابد . تگ ها را بر روی البسه و پوشاک نصب می نمایند و تنها راه جدا کردن تگ از روی لباس به وسیله دستگاه جدا کننده تگ می باشد . تگ ها زمانی از روی لباس جدا می شوند که لباس به فروش رفته باشد .

  صندوق فروشگاهی anyshop E2

آنتن های گیت فروشگاهی در کنار درب خروجی نصب می شوند و هنگامی که لباس تگ دار از از بیت گیت عبور کند در این صورت سریعا زنگ هشدار سیستم به صدا در می آید و فروشنده را متوجه خروج کالا از فروشگاه می نماید . جنس تگ های موجود در بازار معمولا از پلاستیک تزریق شده ی قالبی است که از دو قسمت عمده چون فریت و سیم پیچ و سوزن ساخته می شوند . محصول نام برده شده عموما با نام های تگ امنیتی , تگ ضد سرقت لباس , تگ دزدگیر لباس یا آلارم لباس نیز در بازار شناخته می شود .

  تگ ها و لیبل های گیت فروشگاهی آرتابان

قیمت تگ لباس
عمده ترین استفاده از تگ فروشگاهی در فروشگاه های پوشاک به صورت نصب دزدگیر پوشاک یا دزدگیر لباس می باشد . شرکت آرتابان با داشتن بیش از ده سال سابقه فروش و نصب گیت فروشگاهی و لوازم جانبی آن به شما مشتریان عزیز محصولاتی با خدمات پس از فروش ارائه می دهد . تمامی محصولات شرکت آرتابان دارای گارانتی معتبر می باشند . تا مشتریان از کیفیت بالای محصولات و خدمات متمایز بهره مند باشند .

قیمت تگ لباس

تگ لباس دارای شکل های متنوعی می باشد که هر کدام دارای قیمت های به خصوصی هستند . شرکت آرتابان به منظور پاسخگویی به سلائق و انواع نیازهای مشتریانش انواع تگ های فروشگاهی که شامل ؛ تگ گلفی , تگ صدفی , تگ یوفو , تگ مینی , تگ مدادی , تگ گریف , تگ شل UK , تگ اسپایدر و … ارائه می دهد .
برای اطلاع از قیمت محصولات فوق می توانید با شرکت آرتابان تماس حاصل نمایید .

  گیت فروشگاهی شال و روسری
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *