دزدگیر فروشگاهی آرتابان

دزدگیر فروشگاهی آرتابان : تیم آرتابان با تلفیق علم ، فناوری و هنر توانسته است ، محصولات جدید خود را مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا وارد بازار کرده و به مشتریان خود عرضه کند ، فناوری استفاده شده در این نوع دزدگیر فروشگاهی باعث شده است این محصولات کارای بالا و بسیار کم خطایی را از خود نشان دهند.

فناوری ساخت دزدگیر فروشگاهی آرتابان

دزدگیر فروشگاهی آرتابان با توجه به نیاز مشتری ، محل استفاده و نوع محصولات فروشگاه ها ، از فناوری های مختلفی در این زمینه استفاده کرده است، گیت فروشگاهی AM , گیت فروشگاهی EM ، گیت فروشگاهی RF از جمله فناوری های استفاده شده در انواع محصولات در این زمینه است. نوع ساخت این گیت های فروشگاهی ، معمولا به این شکل است که ، کیت و مدار مربوطه ی گیت فروشگاهی از کشور فنلاند و یا کره وارد شده و در کارگاه شرکت آرتابان بر روی صفحات مربوطه سوار شده و بعد از انجام تنظیمات مربوطه و تست های نهایی وارد بازار می شوند.

  لیبل گیت فروشگاهی AMERSEC

دزدگیر فروشگاهی آرتابان

خاصیت بازدارندگی گیت فروشگاهی

شاید شما هم در خروجی فروشگاه های بزرگ و کوچک این گیت ها را مشاهده کرده باشید، هرچند استفاده از دوربین مدار بسته و سیستم های نظارت تصویری جرایم را کاهش داده است ولی هر کدام از این سیستم های نظارتی جایگاه خاص خود را داشته و نمیتوان جایگزین صد درصدی برای همدیگر باشند، برای مثال ممکن دوربین مدار بسته تصاویر مربوط به سرقت را ضبط کرده باشد ، ولی این تصاویر زمانی می تواند مفید باشد که شما سارق را از روی قیافه بتوانید شناسایی کنید، لذا استفاده از دزدگیر فروشگاهی به دلیل عملکرد آنی و لحظه ای به صورت موثر تری روز به روز رو به افزایش است . گیت فروشگاهی آرتابان با عملکرد بالا ، وضریب خطای بسیار پایین محصولی ایده آل برای محافظت از فروشگاه ها و اجناس مربوطه به حساب می آید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه گیت های فروشگاهی آرتابان می توانید با همکاران ما در گیت آرتابان تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.