تگ و لیبل گیت فروشگاهی

تگ و لیبل گیت فروشگاهی : تگ و لیبل فروشگاهی یک نوع از اقدامات امنیتی می باشد که معمولا در انواع فروشگاه ها نصب می شود و کاربرد آن جلوگیری از به سرقت رفتن محصولات و کالاهای موجود در فروشگاه می باشد . در صورتی که شخصی بخواهد کالایی که مجهز به تگ یا لیبل باشد به صورت غیرمجاز از فروشگاه خارج کند در این صورت گیت فروشگاه فروشنده را با صدای هشدار خود متوجه خروج غیر مجاز کالا خواهد کرد .

تگ فروشگاهی از خازن و سیم پیچ هایی تشکیل شده است که در هنگام مجاورت و یا عبور از گیت فروشگاهی با ارسال کردن امواجی هم فرکانس باعث به صدا در آمدن آلارم گیت فروشگاهی می شود . از تگ ها عموما برروی البسه و پوشاک استفاده می شود . ناگفته نماند که تگ ها تنها به واسطه جداکننده از پوشاک جدا می شوند .
از مزایای استفاده از تگ فروشگاهی ؛ تگ های فروشگاهی بعد از جدا سازی از روی کالا قابلیت استفاده مجدد دارند . به این صورت اگر از روی البسه ای جدا شوند مجددا برروی البسه دیگر نصب می شوند .

انواع تگ و لیبل گیت فروشگاهی

در واقع تگ ها به دونوع تقسیم می شوند

تگ سخت Hard Tag

تگ نرم Soft Tag

تگ فروشگاهی سختی در واقع یک قطعه پلاستیکی می باشد که در داخل این قطعه پلاستیکی یک مدار غیر فعال جاسازی شده است .
تگ های پلاستیکی رایج در فروشگاه ها که بیشترین استفاده را دارند عبارتند از ؛ تگ گلفی , تگ پاندا , تگ عدسی , تگ دایره ای , تگ سنسورماتیک , تگ رت , تگ جوهری , تگ بند دار , تگ بطری , تگ مدادی , تگ مستطیلی و ….. می باشد .

تگ و لیبل گیت فروشگاهی

لیبل گیت فروشگاهی برخلاف تگ فروشگاهی دارای قطعه پلاستیکی نمی باشد و از یک کاغذ پشت چسب دار و مدارات الکترونیکی تشکیل شده است . و از آن به تگ نرم یا Soft Tag نیز نام برده می شود . معمولا لیبل گیت فروشگاهی بر روی کالاهایی نظیر کتاب و موبایل و لوازم آرایشی و بهداشتی و انواع عطرهای گران قیمت و جواهرات نصب می شود . به طور معمول لیبل گیت فروشگاهی برروی فلزات دارایی کارایی مناسبی می باشد .

همانطور که پیش تر اشاره کردیم تگ و لیبل فروشگاهی یکی از ابزارهای جلوگیری از سرقت در انواع فروشگاه های مختلف می باشد .

انواع لیبل

لیبل RF

لیبل AM

لیبل EM

و دیگر انواع لیبل ؛ لیبل ضد سرقت گرد , لیبل ضد سرقت بارکدی , لیبل ضد سرقت شیشه ای , لیبل ضد سرقت با امکان چاپ لوگو
تگ و لیبل فروشگاهی درشکل های متنوع با جنس ها و کارکردهای متفاوتی در بازار موجود می باشند که برای استفاده های متعدد تهیه و مورد استفاد قرار می گیرند .

شرکت آرتابان با داشتن بیش از 10 سال سابقه در خصوص فروش و نصب انواع گیت های فروشگاهی همراه با لوازم جانبی و تگ و لیبل های متنوع با ارائه محصولاتی با گارانتی یک ساله و 5 سال خدمات پس از فروش در خدمت مشتریان گرامی می باشد . و با داشتن متخصصین در امر نصب گیت های فروشگاهی سعی در ارائه محصولات با کیفیت می نماید .

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *