تعمیرات گیت فروشگاهی

تعمیرات گیت فروشگاهی : گیت فروشگاهی یکی از سیستم های امنیتی بسیار رایج در میان انواع صنوف به خصوص پوشاک می باشد . چنانچه از نام این سیستم مشخص می باشد از آن برای تامین امنیت فروشگاه استفاده می نمایند از این رو استفاده درست از آن بسیار مهم می باشد . گیت فروشگاهی همانند سایر سیستم های الکترونیکی , دارای برد الکتریکی می باشد . ب

رد الکتریکی در داخل سیستم گیت فروشگاهی , کلیه عملکرد سیستم را به طور هوشمند انجام می دهد . معمولا آنتن های گیت فروشگاهی بیش از سایر تجهیزات و لوازم جانبی دزدگیرفروشگاهی در معرض آسیب دیدگی می باشد . از این رو بعد از استفاده طولانی و یا در صورت به اتمام رسیدن عمر مفید آن باید آنتن جدیدی جایگزین شود .
گیت ضد سرقت و لوازم جانبی آن که در شرکت آرتابان به فروش می رسد دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند لذا به مشتریان اطمینان می دهیم در صورت استفاده صحیح و رعایت برخی نکات گیت های فروشگاهی ارائه شده توسط این شرکت دچار مشکل نخواهند شد .

  گیت فروشگاهی طلا فروشی

تعمیرات گیت فروشگاهی

توجه

فروشگاه هایی که بیشتر مراجعه کنندگان آنها در مواقع روشنایی و روز می باشد و کاربرد گیت در این فروشگاه ها جلوگیری از خروج غیر مجاز کالا از فروشگاه می باشد . پس بهتر است برای مواقع شب و در زمان خلوتی یا تردد اندک از دوربین مدار بسته برای کنترل استفاده نمایند . زیرا استفاده مداوم از سیستم گیت فروشگاهی در طول شبانه روز , از عمر مفید دستگاه می کاهد , روشن ماندن مداوم گیت فروشگاهی به احتمال صد درصد باعث سوختن برد الکتریکی سیستم می شود .

تعمیرات گیت فروشگاهی

شرکت آرتابان یک شرکت ارائه دهنده انواع سیستم های حفاظتی گیت دزدگیر معتبر با بیش از ۱۰ سال سابقه فروش و نصب و تعمیر لوازم امنیتی و گیت های فروشگاهی می باشد که دارای متخصصین و تعمیرکار گیت فروشگاهی می باشد . تعمیر گیت فروشگاهی و برد الکترونیکی یکی دیگر از خدمات شرکت آرتابان می باشد . با توجه به توانمندی مهندسین فنی در قسمت تعمیرات شرکت آرتابان امکان تعمیر هر نوع گیت فروشگاهی وجود دارد . با توجه به مطالبی که ذکر شد لازم است در دنیای امروزی و مدرن استفاده ازدزدگیر فروشگاهی همراه با دوربین مدار بسته تبدیل به یک نیاز اصلی شده است . و سرویس به موقع و استفاده صحیح از این سیستم بسیار حائز اهمیت می باشد .
در صورتی که گیت فروخته شده با مشکلی مواجه شود در این صورت متخصصین فورا برای رفع مشکل اقدام می کنند . با یک تماس گیت فروشگاهی خود را با کمترین هزینه تعمیر یا سرویس کنید .

  قیمت گیت فروشگاهی , لیست قیمت دزدگیر فروشگاهی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.