انتخاب تگ و لیبل برای دزدگیر فروشگاهی

انتخاب تگ و لیبل برای دزدگیر فروشگاهی : سرقت از فروشگاه ها تقریبا در چند سال پیش به یک معظل در جامعه تبدیل شده بود و افراد سودجو به راحتی می توانستند به بهانه ی خرید وارد فروشگاه شوند و اجناس را به سرقت ببرند و خسارات جبران ناپذیری را به فروشندگان وارد می کردند مخصوصا زمانی که اجناس گران قیمت از فروشگاه به سرقت برده می شد . به همین دلیل صاحبان مشاغل مختلف و دارندگان فروشگاه ها مخصوصا فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای به این فکر افتادند تا با نصب گیت فروشگاهی در مغازه ی خود جلوی سرقت سارقان را بگیرند که موفق هم شدند .

  آموزش نصب گیت فروشگاهی

انتخاب تگ و لیبل برای دزدگیر فروشگاهی

حالا اگر شما هم می خواهید دزدگیر فروشگاهی را در فروشگاه خود نصب کنید ابتدا باید به این امر واقف باشید که چه نوع گیت و لیبلی مناسب کار شما است و اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورید . جهت جلو گیری از دزدی در فروشگاه اکثر صاحبان مشغال تمایل دارند که از گیتی استفاده کنند که حجم کمتری را اشغال کند یعنی قابل دید نباشد یا اگر هم باشد خیلی کم .

انتخاب تگ و لیبل برای دزدگیر فروشگاهی

اگر یک گیت فروشگاهی توانایی این را نداشته باشد که مجاورت های گیت را شناسایی کند یعنی کارکرد مناسبی نداشته باشد در این صورت چه اتفاقی می افتد ؟ وجود دزدگیر فروشگاهی در یک فروشگاه به این معنی است که بتواند جلوی سرقت را بگیرد که اگر گیت این توانایی را نداشته باشد نصب آن ها در فروشگاه دلیلی ندارد حتی منجر به هزینه های اضافی نیز می شود .

  نصب گیت فروشگاهی

اگر بخواهید گیت شما به خوبی عمل کند باید از ابتدا تگ و لیبل مناسب را انتخاب کنید . هر اندازه که لیبل ها و تگ ها در ابعاد و اندازه های بزرگ ساخته شوند از این توانایی برخوردارند که در زمان نزدیکی و مجاورت با دزدگیرفروشگاهی یا همان یگت فرشگاهی درصد بالاتر شناسایی را به نسبت خود گیت داشته باشند . بنارباین سعی کنید اکثرا لیبل ها و تگ هایی را برای کار خود انتخاب کنید که در اندازه ی بزرگ باشند زیرا هم از حجم مگنت بالایی برخوردارند هم کارکرد و عملکرد مناسب تری دارند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *