امنیت فروشگاه با دزدگیر فروشگاهی

امنیت فروشگاه با دزدگیر فروشگاهی : دزدگیر و یا گیت فروشگاهی به سیستم امنیتی محافظت از کالا در فروشگاه ها و مراکز خرید اطلاق می شود . به واسطه دزدگیر فروشگاهی کنترل فروشگاه توسط فروشنده بسیار آسان گشته است . گیت فروشگاهی یا دزدگیرفروشگاهی با عملکرد خاص خود , امنیت بالای را برای انواع فروشگاه ها مهیا می کنند .

امنیت فروشگاه با دزدگیر فروشگاهی

در حال حاضر اغلب فروشگاه ها به دزدگیر فروشگاهی یا همان گیت ضد سرقت مجهز می باشند . امروزه برای تامین امنیت در انواع فروشگاه ها و جلوگیری از سرقت کالاها و یا خروج غیرمجاز کالاها صاحبان فروشگاه ها و مراکز تجاری اقدام به خرید و نصب گیت و یا دزدگیر فروشگاهی می نمایند . گیت های فروشگاهی با مجهز بودن به انواع تگ ها و لیبل ها که برروی کالاها نصب و یا چسبانده می شوند و با ایجاد یک میدان مغناطیسی در میان آنتن های نصب شده جلوی درب فروشگاه , در صورت خروج کالا گتگ یا لیبل با ارسال امواج هم فرکانس به گیت و به صدا در آمدن آلارم فروشنده و یا صاحب فروشگاه را متوجه سرقت و خروج غیرمجاز کالا می نماید . وجود گیت یا دزدگیر در هر فروشگاه یا مغازه ای به منزله تامین امنیت آن است .

بهترین مکان برای قرار گیری و نصب دزدگیر فروشگاهی

در هنگام نصب نصب دزدگیرفروشگاهی باید به عوامل ایجاد نویز شناسایی شود تا از قراردادن این دزدگیرها در اطراف آن ها جلوگیری شود . برای درک درست این مطلب مثالی بیان می کنیم به عنوان مثال اگر آنتن گیرنده سیستم دزدگیر فروشگاهی در اطراف سیمی نصب شود در حالی که این سیم جریان برق را از خود عبور می دهد و می تواند به طور کامل سیستم از کار بیافتد . پس در هنگام نصب دزدگیر فروشگاهی به عوامل ایجاد اختلال در کارکرد سیستم دزدگیر فروشگاهی بیشتر دقت نمایید .

امنیت فروشگاه با دزدگیر فروشگاهی

گیت فروشگاهی شرکت آرتابان حافظ امنیت شما می باشد , بهترین دزدگیرهای فروشگاهی و گیت های فروشگاهی را با محصولات شرکت آرتابان تجربه نمایید . از آنجایی که شرکت آرتابان دارای سابقه ای بیش از 10 سال یک شرکت معتبر در زمینه فروش و نصب انواع دزدگیر و گیت فروشگاهی و لوازم جانبی آن می باشد و شما مشتریان عزیز با خیالی آسوده و با تکیه بر خدمات پس از فروش می توانید از محصولات این شرکت خرید نمایید .

اقلام مصرفی و جانبی گیت فروشگاهی یا همان دزدگیر فروشگاهی چیست ؟

تگ , لیبل امنیتی , مگنت ( جداکننده تگ ) , خنثی کننده ( غیرفعال ساز لیبل ) , و لنیارد ( بند کیف و کفش ) همگی اقلام جانبی دزدگیر فروشگاهی هستند .
دزدگیرهای فروشگاهی در انواع سیستم مختلف موجود هستند , شامل سیستم های (AM) , ( EM) , ( RF ) می باشد که هرکدام از این سیستم ها دارای فرکانس های متعددی هستند و در همان محدوده فرکانسی کارآیی دارند .

امروزه همه فروشگاه ها , نیازمند دزدگیر فروشگاهی هستند , اما پیکربندی سیستم امنیتی باید چگونه باشد و از چه نوع تگی استفاده شود ؟ توصیه می شود برای فراهم کردن امنیت فروشگاه از مشاوره رایگان مهندسین شرکت آرتابان یاری بخواهید . شما می توانیدامنیت فروشگاه خود را با دزدگیر فروشگاهی شرکت آرتابان تامین نمایید .

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *