افزایش امنیت فروشگاه

افزایش امنیت فروشگاه : امروزه با توجه به افزایش سرقت و خروج غیرمجاز کالاها از فروشگاه ها و مغازه ها , استفاده از سیستم های حفاظتی و امنیتی برای افزایش امنیت بسیار رواج پیدا کرده است . از آنجا که مراکز فروش و فروشگاه ها بیش از هرجایی شلوغ و پرتردد هستند لذا خروج اجناس معمولا از کنترل فروشنده خارج می شوند , بهترین راه برای حفظ امنیت این مکان ها استفاده از گیت های فروشگاهی و تگ دزدگیر است تا بدین وسیله از میزان سرقت و خروج غیرقانونی کالا جلوگیری شود .

عملکرد سیستم دزدگیر فروشگاهی

سیستم دزدگیر فروشگاهی به گونه ای عمل می کند که تگ یا لیبل برروی کالاها بر اساس قابلیت و جنسی که دارند چسبانده می شود . تگ و لیبل با گیت فروشگاهی با فرستادن امواجی میدان مغناطیسی ایجاد می کنند و در صورتی که کالایی در نزدیکی درب خروجی قرار بگیرد و یا از گیت عبور کند در این صورت آلارم سیستم گیت فروشگاهی فورا به صدا در می آید و فروشنده را متوجه خروج غیر مجاز کالا می نماید . در این صورت از سرقت کالا جلوگیری می شود .

افزایش امنیت فروشگاه
یکی دیگر از ابزارهای مفید و موثر استفاده از دوربین مدار بسته می باشد که می تواند امنیت فروشگاه ها و اماکن شما را به نسبت بسیار بالایی تامین نماید با دوربین مداربسته تمامی عبور و مرور و ترددها زیر نظر گرفته می شود . این دوربین ها در جاهایی از فروشگاه نصب می شود که تمامی فضا را تحت پوشش قرار دهد . با توجه به مساحت فروشگاه تعداد استفاده از دوربین و مقدار فضای مورد پوشش ارزیابی می شود . دوربین های مداربسته با توجه به نوع تکنولوژی ساخت و کشور تولید کننده و همچنین سلیقه مشتری در انواع طرح های مختلف ساخت و تولید می شوند . دوربین مدار بسته توانسته است تا درصد بسیار بالایی از میزان سرقت از فروشگاه ها بکاهد و در ایجاد امنیت فروشگاهی بسیار موثر عمل کرده است .

افزایش امنیت فروشگاه

شرکت آرتابان با 10 سال سابقه پرشکوه در زمینه سیستم های دزدگیر فروشگاهی , گیت فروشگاهی , دوربین مداربسته و صندوق های فروشگاهی و به عنوان تنها نماینده انحصاری گیت فروشگاهی دکسیلون (Dexilon ) در خاورمیانه فعالیت می کند .
کلیه محصولات امنیتی که شرکت آرتابان روانه بازار می نماید همگی قابل اعتماد , با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عالی به مشتری عرضه می شوند . شرکت آرتابان به صورت عمده و خرده محصولات خود را عرضه می دارد . همچنین شرکت آرتابان نمایندگی هایی در شهرستان های اصلی کشور دارد که همگی زیر نظر دفتر مرکزی تهران عمل می نمایند . آرتابان همراه مطمئن شما برای امنیتی پایدار

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *